GiftDárkové poukazy
OBJEDNÁVKY 605 230 852
Dobrovodská 2284, Č. Budějovice

Jak se pozná kvalitní autoservis

Výběr vhodného a kvalitního servisu není radno podceňovat. Přinášíme vám několik zásad, kterých byste se měli při této volbě držet, aby vás to nestálo zbytečné nervy a vynaložené peníze navíc.

Jak se pozná kvalitní autoservis

Níže uvádíme body, které zavčasu zvažte a vezměte v potaz předtím, než danému autoservisu řeknete své „ano".

 Dejte na první dojem - čistota a žádný chaos

Už na první pohled si můžete udělat obrázek o tom, jak je autoservis veden, jaký je nejspíš jeho majitel a všichni pracovníci.

 Cena by neměla hrát hlavní roli

Rozhodně se nevyplatí vybírat autoservis jen na základě nízké ceny. Pokud je cena až nápadně nízká, musí se to samozřejmě někde projevit – nekvalitní součástky, materiál, služby.

 Kamarád to opraví „za hubičku"?

Chcete na servisu ušetřit a kamarád se zrovna nabídne, že to zvládne a nebude vás to stát skoro nic? Zbystřete. Může vás to nakonec přijít mnohem dráž. Po kamarádovi nejspíš nebudete požadovat nárok na reklamaci, pokud s něčím nebudete spokojeni. A takové ty klasické poloprofesionální melouchy sice vyjdou na pár korun, ale pokud chcete mít jistotu, že bude o vašeho mazlíka na čtyřech kolech kvalitně postaráno, svěřte ho raději do rukou odborníků.

 Vstřícnost personálu

Je to jako u jakýchkoli jiných služeb. Člověk se tam musí cítit dobře. Často to bereme na lehkou váhu, ale mnohé studie dokazují, že poslechnout intuici se jednoduše vyplatí. Personál by měl být ke svému zákazníkovi vstřícný a vážit si ho.

⑤ Celková kontrola vozu

Není nad to setkat se s profesionály ve svém oboru. Ti se poznají i tak, že než začnou na vozu pracovat, zkontrolují jeho celkový stav. Může se vám pak stát i to, že vás autoservis upozorní i na závady, o kterých jste nevěděli. Neberte to však špatně. Vždy si ale udržujte povědomí o stavu svého vozidla, aby se nestalo, že vás bude chtít někdo dotlačit k opravě, která není nutná.

technical-support-2533526-960-720.png

 Pokud je to možné, preferují opravu před výměnou

Automatickou výměnu dílu místo jeho opravy mohou některé autoservisy preferovat. Přeci jen jim to přinese do kapsy víc peněz. Kvalitní servis by měl ale předtím, než se rozhodne díl vyměnit za nový, zjistit, zda se nedá ten původní lehce opravit.

 Zakázkový list je samozřejmostí

Vystavení zakázkového listu by mělo být pro servis automatické. Předem tak víte, kolik budete přibližně platit.

Co by měl obsahovat:

 Doporučení, kladné hodnocení, recenze a reference

Kladné hodnocení patří mezi nejúčinnější a nejlepší reklamu. Doporučí vám servis kamarád, který tam byl spokojený, nebo si na internetu přečtete recenze lidí či uvidíte seznam spokojených klientů a firem? Neváhejte a takový autoservis kontaktujte.

U nás v DM SERVIS CB s.r.o. vám nabízíme spolehlivé kvalitní služby, za které ručíme. Víme, že čas jsou peníze, a proto jedním z našich cílů je i vyřízení vašich požadavků pokud možno v co nejkratším čase.

Obraťte se na nás, ať už budete potřebovat profesionální služby autoservisu, pneuservisu, ručního mytí i měření emisí dle nové legislativy 2018.

Těšíme se na Vás!

Odesláním dotazu souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů, které v tomto formuláři vyplníte. Tyto údaje budou využity pro zlepšení komunikace a budou uchovány pouze po dobu nezbytně nutnou k vyřízení dotazu.


PODPORUJEME

loga-podporujeme.jpg