OBJEDNÁVKY 605 230 852
Dobrovodská 2284, Č. Budějovice

Servis a opravy

Kvalitní servis a opravy vozidel

Nabízíme kompletní servis pro osobní, dodávkové, off road, nákladní, stavební a zemědělské vozy. Postaráme se o motorová vozidla velkých firem, stejně jako o vozidla menších živnosníků a soukromých osob. 

Pečlivost a zodpovědnost

Poskytneme vám pravidelnou servisní prohlídku, stejně jako opravu staršího či poškozeného vozidla. Díky našim zkušenostem jsme schopni rychle vyhodnotit stav vozidla a doporučit vám vhodné služby. Servis vozidla probíhá s naprotou důsledností a spolehlivostí. 

Po objednání vozidla na servis a jeho převzetí, důkladně pořešíme detaily vašich požadvaků, domluvíme se na rozsahu služeb, na předběžné ceně, způsobu servisu a průběhu práce. Po provedeném úkonu budete informování o provedených službách a náš technik s vámi vozidlo důkladně projde či projede. 

Využijte našich služeb

Všechny naše služby probíhají v maximální komunikaci se zákazníkem a pokud v průběhu práce dojde ke komplikacím, náš technik Vás bude o této skutečnosti s dastatečným předstihem kontaktovat. Neustále zkvalitňujeme naše služby a náš personál je špičkou v oblasti servisu a oprav vozidel. Prohlédněte se naše reference a v případě zájmu nás prosím kontaktujte

Pneuservis
Servis a opravy
Ruční mytí
Náhradní vozidlo
STK + Emise


PODPORUJEME

loga-podporujeme.jpg