GiftDárkové poukazy
OBJEDNÁVKY 605 230 852
Dobrovodská 2284, Č. Budějovice

Výhody profesionálního mytí vozu

Ať už si potrpíte na bezchybný vzhled vašeho automobilu nebo myjete svůj vůz spíše sporadicky, jednou za čas je zkrátka nezbytné očistu interiéru i karoserie provést. Nejprve si povězme, proč je důležité mýt automobil v pravidelných intervalech, a to hlavně v zimě. 

Výhody profesionálního mytí vozu

Špína, která se na automobilu za běžného provozu usazuje, drží vodu, a tím přispívá výrazným způsobem ke korozi vozu. V zimním období se spolu s mokrou špínou hromadí na autě také štěrk a velmi agresivní posypová sůl, jejíž účinky mají často devastující efekt. Nejenže tedy špínou potažený vůz nevypadá reprezentativně, hrozí mu i mnohem vyšší náklady spojené s následnými opravami a ošetřením v autoservisu. V neudržovaném interiéru se navíc velmi daří mnoha mikroorganismům, což může mít za následek v lepším případě jen respirační potíže.

Kartáčové myčky

Nespornou výhodou myčky je ekologická šetrnost (větší část vody se filtruje a vrací zpět do procesu), rychlost i příznivá cena. Tyto benefity jsou však těžce vykoupeny celkovým výsledkem, který není ani zdaleka oslňující, hlavně se však narušuje karoserie vozu.

Ruční mytí

Manuální mytí vozidla je obvykle více šetrné, je ale třeba dodržet jisté postupy a především používat kvalitní autokosmetiku. Pozor si dejte také na ulpívání hrubých nečistot na houbě nebo hadru. Ty pak můžou viditelně poškrábat lak.

Profesionální mytí

Proškolený tým specialistů dokáže s vozem, za pomoci speciálních strojů a přípravků, hotové zázraky. Nejen u luxusnějších vozů se tato pravidelná služba vyplácí. V poměru cena/kvalita rozhodně dostanete mnohem víc, než v automatizovaných myčkách. Rozleštění drobných škrábanců, obnovení vzhledu plastů, dlouhodobá ochrana laku, to je jen něco málo z výčtu všech benefitů profesionálního mytí. Pro lepší představu se podívejte na náš platný ceník, kde jsou uvedeny jednotlivé úkony.

Odesláním dotazu souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů, které v tomto formuláři vyplníte. Tyto údaje budou využity pro zlepšení komunikace a budou uchovány pouze po dobu nezbytně nutnou k vyřízení dotazu.


PODPORUJEME

loga-podporujeme.jpg